Antraštės nuotrauka

PERSONALO GALIMYBIŲ STUDIJA

Tai vienas iš UAB CURSUS grupei priklausančių prekinių ženklų. PGS apjungia ilgametę praktinę patirtį turinčius psichologinės, teisinės bei finansinės srities ekspertus, todėl mes galime suteikti geriausiai kliento poreikiams pritaikytas praktines žinias.
Per dešimt įmonės darbo metų esame parengę ir įgyvendinę daugiau kaip šešiasdešimt mokymo programų, kurios buvo skirtos tiek privačiam, tiek ir viešajam sektoriui. Mūsų klientų tarpe galima sutikti bankų ir telekomunikacijų bendroves, nekilnojamojo turto bei reklamos agentūras, draudimo kompanijas, farmacininkus ir kitų sričių atstovus. „Personalo galimybių studijos“ tikslas - dirbti profesionaliai, patenkinti kliento lūkesčius ir palaikyti ilgalaikį, vertę kuriantį bendradarbiavimą.

Daivutė Hehnen

Esu šios įmonės įkūrėja ir vadovė. Ne vienerius metus būdama psichologe-konsultante įmonių viduje turėjau galimybę įsitikinti, jog dažnai išoriniai konsultantai suteikdavo tik teorines paslaugas. Todėl sukaupta patirtis pastūmėjo 2006 metais įkurti įmonę, kuri apjungtų praktinį ir teorinį darbą dirbančius ekspertus. Šie specialistai dirba įvairiose Lietuvos ir užsienio kompanijose ir į pagalbą atskuba tada, kai klientui reikia jų konsultacijos. Toks darbo pobūdis leidžia garantuoti kokybišką ir iš karto apčiuopiamą rezultatą.
Aš pati kaip organizacinės psichologijos konsultantė turiu sukaupusi ne tik dešimties metų psichologijos studijų, bet ir dvidešimties metų praktinės patirties „bagažą“. Darbo patirtis rodo, jog įmonėse nėra blogų darbuotojų. Priežastys, lemiančios tokiais tapti, paprastai būna dvi: arba žmogus nukreiptas užimti jam netinkančias pareigas, arba darbuotojas nėra pakankamai įgalintas dirbti geriau. Mano tikslas yra suderinti žmogaus ir organizacijos poreikius.
Manau, jog darbas turi teikti pasitenkinimą. Tai viena iš svarbių sudedamųjų dalių, kas daro žmones, o tuo pačiu ir organizaciją, kurioje jie dirba, laimingais.

Daivutė Hehnen

Lietuvos psichologų sąjunga - logotipas

EuroPsy - logotipas